mBank jest jedną z bardziej znanych instytucji finansowych w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że placówki tego banku można spotkać w większości dużych miast, szczególnie w większych aglomeracjach. Warto wiedzieć, że na samym Śląsku da się znaleźć sporo oddziałów tego banku, a poniżej prezentujemy listę kilku z nich.

 1. Oddziały Bankowości Detalicznej mBank Katowice
 2. Gliwicki oddział mBanku
 3. Oddział mBank Tychy
 4. Placówka mBanku w Rybniku
 5. Zabrzański oddział mBanku
 6. mBank przy rynku w Tarnowskich Górach
 7. Dąbrowski oddział mBanku

1. Oddziały Bankowości Detalicznej mBank Katowice

W samych Katowicach znajdują się przynajmniej cztery Oddziały Bankowości Detalicznej mBank. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ulicy Plebiscytowej 1, zaraz obok Kina Rialto oraz jednego z wyjść z Dworca Kolejowego. Planując więc wizytę, warto wybrać więc komunikację miejską zamiast samochodu, ponieważ parkowanie w ścisłym centrum może nie należeć do najprostszych.

Kolejna placówka mBanku w Katowicach mieści się przy alei Walentego Roździeńskiego 1a, a więc w jednym z biurowców zaraz przy Spodku. Do tego oddziału najwygodniej dotrzeć komunikacją miejską, wysiadając z tramwaju na Rondzie i udając się pod Spodek przejściem podziemnym. Z racji tego, że w pobliżu znajduje się również parking MCK oraz NOSPR, dojazd i zaparkowanie samochodu nie powinno stanowić problemu.

Trzecią placówkom mBanku, jest ta zlokalizowana przy ulicy 3 Maja 13, a więc zaraz przy głównym wejściu do Galerii Katowickiej. W to miejsce najlepiej udać się tramwajem lub pieszo.

Ostatnią placówką mBanku w Katowicach, o której warto wspomnieć, jest ta przy ulicy Chorzowskiej 107, czyli w galerii handlowej Silesia City Center. W tym wypadku najwygodniej dojechać tu samochodem, który można pozostawić na darmowym parkingu przy galerii.

2. Gliwicki oddział mBanku

Odział mBanku w Gliwicach, umiejscowiony jest przy ulicy Zwycięstwa 56, a za dobry punkt orientacyjny może służyć tu charakterystyczny Parking nad DTŚ oraz sama Drogowa Trasa Średnicowa.

3. Oddział mBank Tychy

Tyska siedziba mBanku znajduje się przy ulicy Jana Pawła II 10. Łatwo ją odnaleźć, ponieważ jest położona niedaleko ronda Cassino oraz Hotelu Tychy. Warto wspomnieć, że w tej placówce, dostępny jest nie tylko bankomat, ale również wpłatomat mBank.

4. Placówka mBanku w Rybniku

Aby odnaleźć placówkę mBanku w Rybniku, należy udać się na Plac Wolności 10, który znajduje się tuż obok Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Oprócz tego w Rybniku znajduje się również Oddział Korporacyjny mBanku, który zlokalizowany jest przy ulicy Rudzkiej 3.

5. Zabrzański oddział mBanku

Chcąc osobiście skontaktować się z obsługą mBanku w Zabrzu, wystarczy udać się na ulicę Wolności 265/267. Jest to niedaleko Placu Dworcowego oraz Galerii Zabrze.

6. mBank przy rynku w Tarnowskich Górach

Szukając mBanku w Tarnowskich Górach, wystarczy przejść się na rynek główny, a konkretnie pod adres Rynek 11. Siedziba wraz z bankomatem i wpłatomatem mBank znajduje się tuż przy zabytkowym kościele ewangelickim.

7. Dąbrowski oddział mBanku

Siedziba mBanku w Dąbrowie Górniczej umiejscowiona jest przy ulicy 3 Maja 3. Jest ona więc położona niedaleko centrum handlowego Pogoria, a korzystając z przejść podziemnych łatwo tu trafić spod Pałacu Kultury Zagłębia.

Lista mKiosków mBanku na Śląsku:

 1. Ruda Śląska — CH Plaza, ul. 1 Maja;
 2. Katowice — Centrum Handlowe Libero, ul. Tadeusza Kościuszki 229;
 3. Rybnik — Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45;
 4. Gliwice — CH Forum, ul. Lipowa 1;
 5. Czeladź — CH M1 Czeladź, ul. Będzińska 80;
 6. Bytom — CH Agora, ul. Plac Kościuszki 1;
 7. Chorzów — CH AKS, ul. Parkowa 20.

Jak więc widać, istnieje spory wybór placówek mBanku na Śląsku, a w samych Katowicach jest ich przynajmniej cztery. Dobrze również pamiętać mKioskach, które często pozwalają na wygodne zapoznanie się z ofertą banku na przykład podczas zakupów centrum handlowym.