Z Nest Banku mogą korzystać klienci indywidualni, a także przedsiębiorcy. Podobnie jak inne instytucje finansowe świadczy on usługi bankowości internetowej oraz mobilnej. W całej Polsce jest zlokalizowanych kilkadziesiąt oddziałów tego banku. A gdzie znajdują się placówki tego banku na Śląsku? Poznaj listę śląskich oddziałów.

  1. Oddziały Nest Banku w Katowicach
  2. Oddział Nest Banku w Gliwicach
  3. Oddział Nest Banku w Tychach
  4. Oddział Nest Banku w Żorach
  5. Oddziały Nest Banku w Bielsko-Białej

1. Oddziały Nest Banku w Katowicach

W Katowicach znajdują się dwie filie tego banku. Jednym z oddziałów Nest Banku jest placówka zlokalizowana przy ul. Kościuszki 23/1. Możesz udać się do tej filii od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, aby założyć konto, pobrać gotówkę lub zaciągnąć kredyt. Druga siedziba w Katowicach znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Chopina 1. Ta placówka bankowa obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.00.

2. Oddział Nest Banku w Gliwicach

Kolejny oddział Nest Banku na Śląsku jest zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 37. Jeśli chcesz wziąć kredyt dla firm, otworzyć BIZnest Konto czy też konto osobiste możesz to zrobić w tej filii banku od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Ten oddział Nest Banku jest zlokalizowany niedaleko Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

3. Oddział Nest Banku w Tychach

Jeśli mieszkasz w Tychach, możesz skorzystać z usług placówki Nest Banku, która mieści się przy ul. Dmowskiego 15. Ten oddział również jest otwarty w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku. W pobliżu tej filii banku znajduje się Multikino Tychy, a do placówki można dojechać komunikacją miejską, wysiadając na przystanku Tychy Dmowskiego.

4. Oddział Nest Banku w Żorach

Na Śląsku znajduje się również oddział partnerski w Żorach. Ta placówka jest zlokalizowana przy Alei Jana Pawła II 2. Filia Nest Banku w Żorach obsługuje klientów tylko w godzinach 9.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

5. Oddziały Nest Banku w Bielsko-Białej

Dwa oddziały tego banku są zlokalizowane w Bielsku-Białej. Jedną z filii znajdziesz przy ul. Piastowskiej 55. Bank obsługuje klientów od poniedziałku do piątku w godzinach, natomiast druga placówka tego banku znajduje się przy ul. Głębokiej 8. Tutaj również możesz udać się do placówki, by skorzystać z oferty, w godzinach 9.30-17.00 od poniedziałku do piątku.

Cechą charakterystyczną placówek Nest Banku jest ich kameralność, ponieważ większość operacji odbywa się w przestrzeni internetowej. Mimo wszystko na Śląsku znajduje kilka oddziałów tego banku, w których można skorzystać z oferty tego banku. Część placówek funkcjonujących na terenie województwa śląskiego niestety zostało zamkniętych. Nest Bank miał swoje oddziały m.in. w Rudzie Śląskiej, Dąbrowie Górniczej oraz Piekarach Śląskich.

Oferta Nest Banku wydaje się atrakcyjna i może być konkurencyjna na tle innych banków proponujący kredyty i konta dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.