Kogo i jak obsługuje Santander Bank Polska? Gdzie znaleźć można placówki Santander na Śląsku?

Santander Bank Polska to jeden z bardziej znanych banków w kraju. Stanowi on alternatywę przede wszystkim, dla ING lub mBanku. Warto również pamiętać, że z usług tego banku mogą korzystać różne podmioty, nie tylko osoby prywatne. Poniżej przedstawiamy więc, kogo i jak obsługuje Santander Bank Polska, a także gdzie na Śląsku można znaleźć placówki tej instytucji.

Kogo i jak obsługuje Santander Bank Polska?

Mówiąc najogólniej, Santander Bank Polska obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i małe oraz duże firmy. Warto również wspomnieć, że bank oferuje także usługi bankowości osobistej oraz private banking. Jest to więc dość szeroka oferta, która powinna zaspokoić wymagania większości klientów. Jedną z praktycznych usług, jest tu możliwość otworzenia konta osobistego dla klienta indywidualnego oraz wygodne logowanie do niego przez stronę Santander Bank Polska. W ofercie znajdują się również standardowe kredyty czy ubezpieczenia.

Interesująca może wydać się usługa private banking, która kierowana jest do najbardziej zamożnych i wymagających klientów. W ramach tej oferty Santander Bank Polska S.A. proponuje prowadzenie finansów osobistych czy wsparcie w inwestycjach. Warto również pamiętać, że korzystające z oferty banku, firmy również mogą liczyć na pomocne w rozwoju kredyty czy leasingi.

Placówki Santander Bank Polska w Katowicach

Oddziałów Santander na Śląsku jest dość sporo, a w samych Katowicach są przynajmniej trzy. Warto o nich pamiętać, ponieważ osobiste załatwianie spraw może okazać się dla niektórych nieco wygodniejsze.

Szukając placówki Banku Santander Polska S.A. w Katowicach dobrze, jest skierować się, pod adres Katowicka 61, a więc niedaleko IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stanisława Maczka. Kolejny oddział zlokalizowany jest już w samym centrum, bo przy alei Korfantego 5, zaraz obok Hotelu Katowice i przystanku autobusowego. Osoby przyjeżdżające do miasta na zakupy mogą natomiast skorzystać z oddziału, który zlokalizowany jest w Galerii Katowickiej, a więc przy ul. 3 Maja 30.

Oddziały Banku Santander Polska na Śląsku

Szukając placówek Banku Santander Polska na całym Śląsku, a nie tylko w Katowicach również jest ich spora ilość. Jedną z nich, jest oddział Banku Santander Polska S.A. w Tarnowskich Górach, który znajduje się przy ulicy Bytomskiej 1, zaraz obok II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica oraz obok Galerii Sztuki Inny Śląsk.

Szukając placówki Banku Santander w Zabrzu, najlepiej udać się pod adres Dworcowa 8, ponieważ tam właśnie znajduje się kolejny śląski oddział. Jest on usytuowany w pobliżu Placu Wolności oraz dworca kolejowego. Bank Santander w Gliwicach znajduje się natomiast przy ulicy Lipowej 3, a więc skorzystać mogą z niego klienci, odwiedzający galerię Forum.

Santander Bank Polska posiada więc sporo placówek na Śląsku, w których obsługuje klientów różnego rodzaju. Od klienta indywidualnego, który potrzebuje założyć najprostsze konto bankowe lub ubiega się o kredyt, aż po najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz firmy.

2 Comments

Add yours →

  1. Bardzo sobie chwalę Santander bank, nigdy nie miałem problemów w tym banku 😉

  2. Ja tam lubię Santander Bank Polska właśnie przez to, że mają palcówki blisko mnie! Sam często bywam w tej tarnogórskiej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *