Osoby zadłużone zrobią wszystko by otrzymać pieniądze, które choć trochę ułatwią im spłacenie zaciągniętych zobowiązań. Gdy nie mogą liczyć na pomoc rodziny i znajomych mogą zdecydować się np. na pożyczkę bez baz z komornikiem na czek GIRO. Jak działa, gdzie ją otrzymać, jakie są jej koszty? Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.

Czy możliwa jest pożyczka bez baz z komornikiem?

Uzyskanie pożyczki bez sprawdzania baz BIK, BIG, oraz KRD jest niemożliwe w banku. Istnieje jednak inne instytucje finansowe, które umożliwiają zadłużonym zaciągnięcie kolejnego zobowiązania. W firmach pożyczkowych oraz parabankach istnieją specjalne oferty dla osób objętych postępowaniem komorniczym. Decyzja pożyczkowa nie jest poprzedzona badaniem zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Najczęściej są one zaciągane na spłatę komornika, który w przypadku „wejścia” na konto pobiera znaczną część wynagrodzenia na zaspokojenie wierzycieli.

Pożyczka bez baz z komornikiem na czek GIRO – jak działa?

Pożyczka bez baz z komornikiem udzielna jest na podstawie badania innych czynników niż informacje zawarte w raportach BIK, BIG i KRD. Pod uwagę brane są m.in.: wysokość dochodów potencjalnych pożyczkobiorców, dodatkowe świadczenia np. 500+, ewentualne alimenty, posiadane nieruchomości, miesięczne wydatki, czy kwota wolna od zajęcia komorniczego.

Czek GIRO jest bardzo łatwą i szybką metodą otrzymania gotówki z pożyczki. Za jego pomocą możliwe jest samodzielne wypłacenie pieniędzy w każdej placówce Poczty Polskiej, jak i Banku Pocztowym. Aby otrzymać go, konieczne jest zaznaczenie opcji „wypłata czekiem GIRO” przy wypełnianiu aplikacji o pożyczkę w instytucji bądź na jej stronie internetowej. Pozostałe etapy aplikowania o pożyczkę i jej przyzwania są takie same, jak w przypadku standardowej wypłaty na konto. Czeki GIRO cieszą się dużą popularnością także wśród osób starszych, które nie posiadają konta bankowego, na które mogłaby być przelana pożyczka.

Pożyczka bez baz z komornikiem na czek GIRO – gdzie ją otrzymać?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wiele parabanków oraz firm pożyczkowych umożliwia wzięcie pożyczki bez baz z komornikiem na czek GIRO. Wśród nich znajdują się np.:

  • aasapolska.pl,
  • hapipozyczki.pl,
  • solocredit.pl,
  • supergrosz.pl
  • vivus.pl,
  • wonga.pl,

Jakie są koszty pożyczki bez baz z komornikiem na czek GIRO?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki bez sprawdzania baz z komornikiem, należy pamiętać, że z pewnością konieczne będzie poniesienie wyższych opłat i prowizji. Firma rekompensuje sobie nimi udzielenie pożyczki obarczonej większym ryzykiem braku spłaty. Koszty te mogą powiększyć miesięczną ratę nawet o 50%. Warto także zaznaczyć, że opłata za czek GIRO to dodatkowy, jednorazowy koszt 13 zł.

artykuł o: , , , , , , , , ,