Pożyczka bez baz z komornikiem na czek GIRO – jak działa, gdzie ją otrzymać?

Osoby zadłużone zrobią wszystko by otrzymać pieniądze, które choć trochę ułatwią im spłacenie zaciągniętych zobowiązań. Gdy nie mogą liczyć na pomoc rodziny i znajomych mogą zdecydować się np. na pożyczkę bez baz z komornikiem na czek GIRO. Jak działa, gdzie ją otrzymać, jakie są jej koszty? Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej.

Czy możliwa jest pożyczka bez baz z komornikiem?

Uzyskanie pożyczki bez sprawdzania baz BIK, BIG, oraz KRD jest niemożliwe w banku. Istnieje jednak inne instytucje finansowe, które umożliwiają zadłużonym zaciągnięcie kolejnego zobowiązania. W firmach pożyczkowych oraz parabankach istnieją specjalne oferty dla osób objętych postępowaniem komorniczym. Decyzja pożyczkowa nie jest poprzedzona badaniem zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Najczęściej są one zaciągane na spłatę komornika, który w przypadku „wejścia” na konto pobiera znaczną część wynagrodzenia na zaspokojenie wierzycieli.

Pożyczka bez baz z komornikiem na czek GIRO – jak działa?

Pożyczka bez baz z komornikiem udzielna jest na podstawie badania innych czynników niż informacje zawarte w raportach BIK, BIG i KRD. Pod uwagę brane są m.in.: wysokość dochodów potencjalnych pożyczkobiorców, dodatkowe świadczenia np. 500+, ewentualne alimenty, posiadane nieruchomości, miesięczne wydatki, czy kwota wolna od zajęcia komorniczego.

Czek GIRO jest bardzo łatwą i szybką metodą otrzymania gotówki z pożyczki. Za jego pomocą możliwe jest samodzielne wypłacenie pieniędzy w każdej placówce Poczty Polskiej, jak i Banku Pocztowym. Aby otrzymać go, konieczne jest zaznaczenie opcji „wypłata czekiem GIRO” przy wypełnianiu aplikacji o pożyczkę w instytucji bądź na jej stronie internetowej. Pozostałe etapy aplikowania o pożyczkę i jej przyzwania są takie same, jak w przypadku standardowej wypłaty na konto. Czeki GIRO cieszą się dużą popularnością także wśród osób starszych, które nie posiadają konta bankowego, na które mogłaby być przelana pożyczka.

Pożyczka bez baz z komornikiem na czek GIRO – gdzie ją otrzymać?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wiele parabanków oraz firm pożyczkowych umożliwia wzięcie pożyczki bez baz z komornikiem na czek GIRO. Wśród nich znajdują się np.:

  • aasapolska.pl,
  • hapipozyczki.pl,
  • solocredit.pl,
  • supergrosz.pl
  • vivus.pl,
  • wonga.pl,

Jakie są koszty pożyczki bez baz z komornikiem na czek GIRO?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki bez sprawdzania baz z komornikiem, należy pamiętać, że z pewnością konieczne będzie poniesienie wyższych opłat i prowizji. Firma rekompensuje sobie nimi udzielenie pożyczki obarczonej większym ryzykiem braku spłaty. Koszty te mogą powiększyć miesięczną ratę nawet o 50%. Warto także zaznaczyć, że opłata za czek GIRO to dodatkowy, jednorazowy koszt 13 zł.

artykuł o: , , , , , , , , ,

2 Comments

Add yours →

  1. To przerażające jak łatwo można teraz dostać pożyczkę, nie dziwi mnie taka ilość kradzieży danych, czy zaciągania zobowiązań na osoby trzecie. W taki sposób bardzo łatwo wykorzystać skradziony dowód osobisty, by mieć kasę. Paranoja!

  2. Serio? Jest takie coś? No jestem zdumiona! Jak tak można prawo omijać? Ludzie są takimi lekkoduchami, tak naginają przepisy, że głowa mała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *