Jesteś klientem Santander Consumer Banku i zastanawiasz się, gdzie można skorzystać z usług tego banku na Śląsku? Wskażemy Ci lokalizacje śląskich oddziałów Santander, a także podpowiemy, gdzie wpłacisz i wypłacisz gotówkę.

Oddział Santander Consumer Banku w Katowicach

Jednym z oddziałów Santander Consumer Bank na Śląsku jest filia znajdująca się przy ul. Dyrekcyjnej 10 w Katowicach w samym centrum miasta, niedaleko Teatru Stanisława Wyspiańskiego. Ta filia Santander w Katowicach jest otwarta w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku. Wśród oferowanych usług znajdują się: obsługa kasowa i posprzedażowa, wydawanie kart kredytowych, a także udzielanie kredytów gotówkowych i lokat. Bankomaty Santander w Katowicach są zlokalizowane m.in. przy ul. Wita Stwosza 2, Wiosny Ludów 4 i Korfantego 5.

Oddział Santander Consumer Banku w Sosnowcu

Możesz skorzystać z usług tego banku również w Sosnowcu. Jedna z jego filii znajduje się w tym mieście przy ul. Modrzejowskiej 16, która prowadzi obsługę klientów w godzinach 9.00-16.00. W oddziale przy ul. Modrzejowskiej 16 znajduje się zarówno wpłatomat, jak i gotówkomat. Gotówkę możesz pobrać również z bankomatu zlokalizowanego przy ul. Grota Roweckiego 37.

Oddział Santander Consumer Banku w Gliwicach

Santander posiada również filię w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 53-53a. Możesz odwiedzić tę placówkę w godzinach 10.00-17.00 od poniedziałku do piątku. Druga filia znajdująca w tym mieście jest zlokalizowana przy ul. Dolnych Wałów 1, który jest otwarty 9.30-16.30.

Gdzie jeszcze wypłacisz gotówkę w Gliwicach? Oprócz bankomatów umiejscowionych w oddziałach banku Santander przy ulicach Zwycięstwa i Dolnych Wałów wpłatomaty i gotówkomaty znajdują się m.in. przy ul. Lipowej 3 i Tarnogórskiej 26.

Oddział Santander Consumer Banku w Raciborzu

Santander Consumer Bank ma oddział także w Raciborzu przy ul. Młyńskiej 5. Z usług w tej filii możesz skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-16.30. Gotówkomaty Santander znajdują się w każdym budynku tej placówki oraz przy takich ulicach w Raciborzu jak Opawska 69 i Rybnicka 97.

Oddział Santander Consumer Banku w Tychach

Kolejna jest filia w Tychach, zlokalizowana przy ul. Bałuckiego 4. Ten oddział prowadzi obsługę klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-16.30. Gdzie znajdują się bankomaty Santander w Tychach? Gotówkę możesz wypłacić z bankomatów znajdujących się m.in. przy ul. Grota Roweckiego 42, Towarowej 2c i Dmowskiego 9.

Na Śląsku jest zlokalizowanych wiele placówek Santander Consumer Banku. W przestrzeni miejskiej rozsiane są również bankomaty i wpłatomaty tego banku. Dlatego nie powinieneś mieć większych problemów, aby swobodnie wpłacać i pobierać gotówkę, gdy zajdzie taka potrzeba.