Tag: kredyt hipoteczny

Gdzie po kredyt na Śląsku? Jakie oferty są popularne?

PKO BP Oferta kredytowa PKO BP składa się z 3 produktów hipotecznych. Pierwszym z nich jest kredyt ze stałą stopą procentowa przez 5 lat. Kolejny to kredyt hipoteczny „Własny kąt”….Ponadto w Santander Bank Polska możliwe jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu lub działki, budowę domu, czy remont nieruchomości.

Kredyt pozabankowy – czym różni się od kredytu z banku?

Szczególnie skrupulatna analiza wnioskodawców jest w przypadku zobowiązań długoterminowych, np. kredytów hipotecznych. Banki nie udzielą kredytu osobom, które nie mają pracy, są zadłużone lub posiadają niewielką zdolność kredytową….Szczególnie gdy mowa o kredytach hipotecznych, które zabezpieczone są hipoteką. Dla banku to większe poczucie bezpieczeństwa, kiedy pojawią się problemy ze spłatami zobowiązania.

Lista banków na Śląsku

Warto jednak zaznaczyć, że od podziału banku w 2018 roku klienci indywidualni mogą korzystać jedynie z jego usług związanych z kredytami hipotecznymi. G-I Getin Noble Bank podzielił swoją działalność na 2 piony – Getin Bank i Noble Bank….Działa od 1991 roku specjalizując się w przyjmowaniu depozytów terminowych oraz udzielaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych. Nasze zestawienie zamykają Santander Consumer Bank oraz Santander Bank Polska (funkcjonujący dawniej jako BZWBK).

Kredyt czy pożyczka – co i kiedy wybrać?

Można więc wziąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, kredyt samochodowy by kupić pojazd czy kredyt gotówkowy, często określany jako konsumpcyjny, który pozwala na przeznaczenie pieniędzy na co się chce.

Jaki kredyt na samochód?

Tak, jak w przypadku kredytu hipotecznego, tak i tutaj bank musi zabezpieczyć swój interes. Właśnie dlatego na samochód nakładany jest zastaw rejestrowy, wpisywany do dowodu rejestrowanego.