Tag: mieszkanie+

Firmy pożyczkowe oferujące pożyczki w domu klienta, jakie?

To pożyczki, które udzielane są w ten sposób, że pośrednik odwiedza nas w mieszkaniu i to właśnie w naszych czterech ścianach zostaje spisana umowa. To nowatorskie rozwiązanie….Musi także posiadać polskie obywatelstwo i na stałe mieszkać w kraju. Choć nie każda firma pożyczkowa ma takie wymagania, niektóre mogą zechcieć, by klient okazał dokumenty poświadczające jego stałe dochody.

Kredyt w domu klienta – jak szukać na Śląsku? Przykłady firm

Nie trzeba więc opuszczać mieszkania, by otrzymać potrzebną gotówkę. Jak szukać pożyczek do domu? Pożyczek z dostawą do domu najlepiej szukać przez Internet.

Pożyczka, kredyt na Śląsku. Popularne banki i parabanki w województwie śląskim

Powstał w 1929 roku, jako bank świadczący usługi Polakom mieszkającym poza granicami kraju. Po 1989 roku spółka zdecydowała się na świadczenie usług charakterystycznych dla banku uniwersalnego.

Kredyt na Śląsku, czyli popularne śląskie firmy kredytowe

Mieszkasz na Śląsku i chcesz wziąć kredyt? Zastanawiasz się, czy istnieją śląskie firmy, ktore świadczą takie usługi? Sprawdź, które firmy są na Śląsku najpopularniejsze. Postaw na lokalne instytucje finansowe.

Jak działa pożyczka w domu klienta?

Trudności z jej zaciągnięciem mogą mieć osoby mieszkające w małych miejscowościach oddalonych od dużych i średnich miast, w których instytucje pożyczkowe najczęściej posiadają swoje biura. Jakie są koszty pożyczki w domu klienta?

Lista banków na Śląsku

Został założony w 1929 roku jako bank prowadzący rachunki Polaków mieszkających na emigracji. Kolejnym z banków jest Bank Pocztowy świadczący usługi zarówno we własnych palcówkach, jak i Poczty Polskiej.